Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Arany Deszka Fesztivál 2012 programja

2012.09.18

IX. Arany Deszka Fesztivál

Ajka, 2012. október 12-13-14.

forgatókönyve

 

Péntek:

18.00-tól: Szervezők és előzetes szállásfoglalás alapján csoportok érkezése, szállás elfoglalása

18.00-21.00 között előzetes jelzés alapján színpadbejárási lehetőséget és műszakkal való

            egyeztetési lehetőséget biztosítunk

21.00-tól: spontán ismerkedési est a vendéglátókkal és szervezőkkel

 

Szombat:

08.00-10.00 Megérkezés, regisztráció

10.00-10.05 Megnyitó – Bábics Valéria, NLVKSZK, Németh József, VASZE

            (praktikus információk)

Valamennyi előadás a nagyszínpadon történik!!!

 

10.05-10.55 Tükörkép – különböző irodalmi szövegek felhasználásával összeállítottaSzabó-

            Lukocki Ágnes (fizikai színház, 50 p.)

            Rendező: Szabó-Lukocki Ágnes

            PROSPERO SZÍNHÁZ, Székesfehérvár

 

10.55-11.20 ÉRTÉKELÉS

10.55-12.00 Átszerelés

 

12.00-12.40 Arisztophanész: Lüszisztraté (klasszikus komédia, 40 p.)

            Rendező: Csukárdi Sándor

            SZÓ ÉS KÉP SZÍNPAD, Pápakovácsi

 

12.40-13.00 ÉRTÉKELÉS

12.40-14.30 Átszerelés

 

13.00-14.30 EBÉD

 

14.30-14.50 Marco Colombo: Fifi, a pillangó (árnyszínház, 20 p.)

            Rendező: Nagy Sebastián

            DEZSŐ LAJOS AMI-MOSTart NIKKE IFJÚSÁGI DRÁMACSOPORT, Dömsöd

 

14.50-15.10 ÉRTÉKELÉS

14.50-16.00 Átszerelés

 

16.00-16.50 Schwajda György: Himnusz (komédia/szatíra, 50 p.)

            Rendező: Püspöki Péter

            MONTÁZS SZÍNHÁZI MŰHELY, Miskolc

 

16.50-17.10 ÉRTÉKELÉS

16.50-17.30 Átszerelés

 

17.30-17.45 „Anyu azt mondta nem szabad félni”  (szerkesztett műsor, 15 p.)

            Rendező: Somogyi Katalin

            KÖZGÁZOSOK(K), Pápa

 

18.00-18.40 Szép Ernő és egyebek nyomán Németh József: A cinkotai kántor (kocsmai

            anekdota, 40 p.)

            Rendező: Németh József és a csoport

            ALIG SZÍNPAD, Veszprém

 

18.40-20.00 VACSORA

 

18.40-20.00 Átszerelés

19.30-20.00 ÉRTÉKELÉS

 

20.00-21.15 Francz Kafka nyomán a csoport: József Krisztina ügye (75 p.)

            Rendező: Kovács Zoltán, Szivák-Tóth Viktor

            KB 35, Inárcs

 

21.15-22.00 ÉRTÉKELÉS

 

22.00-24.00 Arany Deszka Fesztivál-BULI

 

Vasárnap:

08.00-09.00 REGGELI

 

10.00-11.05 Parti Nagy Lajos: Ibusár (zenés huszarett, 65 p.)

            Rendező: Tóth Zoltán, Tölgyfa Gergely

            PÉCSI MÜSZI 12/C, Pécs

 

11.05-11.25 ÉRTÉKELÉS

11.05-11.45 Átszerelés

 

11.45-12.10 Pálóczi Zoltán: Zuhanás (mozgásszínház, 25 p.)

            Rendező: Pálóczi Zoltán

            Z.A.P. SZÍNPAD, Debrecen

 

12.10-12.30 ÉRTÉKELÉS

 

12.10-13.00 KÖZÖNSÉGSZAVAZATOK LEADÁSA

 

13.00-13.30 Közönségszavazatok számlálása (1-1 főt kérünk csoportonként a

            szavazatszámláló-bizottságba)

 

14.00 FESZTIVÁL ZÁRÁSA

            Minősítések átadása (Regős János elnök, Magyar Szín-Játékos Szövetség)

            Arany Deszka Díj és legjobb színészi alakítások közönségszavazás eredményhirdetése

            (Németh József, VASZE)       

           

 

 

Egyéni érdeklődőknek a csoportokhoz hasonlóan önköltséges alapon tudunk szállást és étkezést biztosítani:

szállás (szombat) 2700 Ft/fő, szombat ebéd 1200 Ft/fő, szombat vacsora 850 Ft/fő, vasárnap reggeli 550 Ft/fő-

Jelzés: nemethjozsef10@freemail.hu legkésőbb október 10-éig.

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.