Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Arany Deszka Fesztivál 2010

2009.12.11

 

Az Arany Deszka Fesztivált szervező Veszprém Megyei Amatőr Színjátszók Egyesülete (VASZE) vezetőségének 2010. március 3-ai döntése értelmében az alábbi csoportok és produkciók nyertek meghívást a találkozóra.  

 

1. AHA Színpad, Budapest - Lovik Károly: Néma bűn (melodráma

2. Alig Színpad, Veszprém - Zalavári András: Casting (szomorú vígjáték)

3. Z.A.P. Színpad, Debrecen - Pálóczi Zoltán: Kapcsolat (mozgásszínház) 

 

4. Mégis csoport - Egy cipő (szerkesztett műsor, mozgásszínház)

5. Balatonalmádi Kéttannyelvű Gimnázium - Kovács Gáborján: Rontások (szinte mesejáték)

6. Tinikomédiások, Kraszna (Erdély) - Kiss Márton: Pilonon (kortárs dráma)

7. Alkalmi Társulat, Debrecen - Mézeskenyérrel csapott pofán az úr (szövegmontázs, etűdök)

8. Szó és Kép Színpad, Pápakovácsi - Shakespeare: Pyramus és Thisbe (parokomitragédia)

9. Kon(s)zerv, Budapest - a társulat: Célkereszt, célegyenes (életmódtippek rászorulóknak)

10. Különjárat, Inárcs - Kassovitz alapján a csoport: Gyűlölet (parabola)

11. Prospero, Székesfehérvár - Villqist: Helver éjszakája

12. Sok-Szín-Pad, Bük - Békés Pál: A Tisza felső folyása

13. Szivárvány, Budapest - Foster-Braden: A színezüst- csehó (zenés rémség)

14. Wataridori, Budapest - Cervantes Don Quijote c. műve alapján: Albert (szomorújáték)

15. Verkli, Budakeszi - Lewis Carroll nyomán: A tükör másik oldalán (szatíra)

16. KB 35, Inárcs - "Reális esély"

17. MoTus Mozgászínház - Bábel

 

 

Sajnos helyhiány miatt nem tudjuk fogadni az alábbi csoportokat.

 

1. Tizenegyhááá, Kecskemét - Saint-Exupery: A kis herceg (mesejáték)

2. Janus csoport, Gyál - Beckett-Takács Mariusz: Nem az Istenről (abszurd)

3. Gyöngyösi Játékszín - Fassbinder-Fábri Péter: Petra von Kant keserű könnyei (dráma)

4. Görbetükör, Budapest - Ionescu: A kopasz énekesnő (abszurd)

5. Jég csoport - "Lányban szunnyad a szerelem (színpadi játék)

6. Z'art osztály Társulat - Dukovszki: A puskaporos hordó (fekete komédia)

7. Tűzgolyó, Győr - Foster: 1. Erzsébet (szerkesztett műsor)

8. Prospero Színkör, Székesfehérvár - Faust nyomán: Unborn visions (ambient theatre performance)

9. Newszín, Pécs - A barátok (zenés-táncos improvizatív előadás)

10. Lovászi Faluszínház - Török Rezső: Testamentom (parasztkomédia)

11. Kispesti Kisszínház - Moliére: A fösvény (vígjáték)

 

Meghívott, de visszalépett csoportok:

 

1. Mandragóra, Budapest - Brainwash regénye alapján: Kétségbe vonva (kihallgatás dráma) -visszalépett március 3-án.

2. F-Actor, Győr - Az okos lány (olasz népmese) -visszalépett március 6-án.

 

 

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.